1. Jaki jest skład zespołu?

Zespół występuje w czteroosobowym składzie - wokal damski, męski, saksofon i instrumenty klawiszowe. Warto zaznaczyć, że w drugim dniu wesela również występujemy w pełnym - czteroosobowym składzie. Występujemy często na eventach firmowych lub innych wydarzeniach, gdzie możemy na życzenie klienta zagrać w mniejszym składzie, np. sam saksofon z akompaniamentem fortepianu - dobra propozycja na spotkania firmowe, w których muzyka nie ma być do tańca, a ma pełnić funkcję nastrojowego dodatku.

2. Jakiego rodzaju repertuar wykonujecie?
Ponad pół tysiąca utworów pozwala nam dostosować się do każdego odbiorcy. W repertuarze mamy najnowsze hity z list przebojów oraz tzw. standardy. Bez problemu znajdziemy coś dla szalonych 18-tek oraz dla cioci z wujkiem, czy dla babci :)
3. Czy gracie utwory zagraniczne?
Na imprezach wykonujemy utwory w siedmiu językach. Repertuar zagraniczny jest tak szeroki, że w zasadzie możemy zagrać całą imprezę w językach obcych. Na weselu staramy się "mieszać" repertuar polski z zagranicznym, tak, by każdy gość mógł znaleźć coś dla siebie.
4. Jaki utwór najczęściej wykonujecie na Pierwszy Taniec?

Mamy kilka sprawdzonych propozycji, które dla tych "mniej tanecznych" Par będą idealne. Jeśli Para Młoda ma przygotowany układ taneczny, najczęściej dostarczają nagranie na płycie CD, które jest odtworzone na Pierwszy Taniec - można wtedy mieć pewność, że układ wyjdzie perfekcyjnie.

5. Czy zapewniacie oprawę Mszy Świętej?

Zespół nie obsługuje Mszy Świętej. W trakcie Mszy na sali, gdzie będzie odbywać się wesele przygotowujemy sprzęt do całonocnej pracy.

6. Czy gracie marsza i odprowadzacie do kościoła?

Na życzenie Młodej Pary, zgodnie z tradycją gramy tzw. marsze weselne pod domem Pani i Pana Młodego. Obecnie klienci najczęściej zamawiają obsługę w domu Pani Młodej, bez domu Pana Młodego, gdyż tam zdecydowanie więcej się dzieje - błogosławieństwo, przywitanie gości itp. Nie odprowadzamy marszem do kościoła - gramy w domu klienta oraz przy Kościele, jeśli wcześniej nie ma ślubu, by nie zakłócać innej Parze ceremonii.

7. Jakie zabawy robicie na oczepinach?
Mamy dwie opcje - standard lub "coś nowego". Rzucanie welonem czy krawatem każdy nie raz już widział - mamy super nowości, które doskonale się sprawdzą i rozweselą gości - wszystko z taktem i kulturą.
8. Czy dla Młodych Par oferujecie "coś extra"?

Weselami zajumujemy się od wielu lat - przez ten czas nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami z branży weselnej. Dzięki temu, możemy przy podpisaniu umowy zaoferować rabaty u naszych partnerów na zakup np. sukni ślubnej, obrączek czy inych, niezbędnych rzeczy do zorganizowania wesela.

9. Jaka jest cena za wesele?

Cena jest ustalana indywidualnie. Zależy od opcji jakie wybiera Młoda Para - np. czy mamy grać w domu Młodej Pary, w jakim miesiącu jest organizowane wesele (miesiące takie jak np. listopad mają cenę niższą). Skromnie dodamy, że po weselu, bardzo często Młode Pary przy rozliczeniu mówią, że powinniśmy "brać" więcej :)

10. Do której godziny gracie na weselu ?

Umowę najczęściej podpisujemy do godziny trzeciej lub czwartej rano, ale do której ostatecznie gramy, o tym zawsze decyduje Młoda Para - jak dotąd rekord to - do porannej Mszy Świętej ;)

11. Ile piosenek zespół gra w jednym bloku?
Bardzo rożnie, nie ma na to reguły. Np. po Pierwszym Tańcu gramy tyle piosenek, ile sugeruje obsługa, aby mogli zebrać zastawę po drugim daniu i przygotować deser - czasem jest to 4 piosenki czasem 7 - zależy jak uwinie się obsługa, a już podczas wesela gramy od 30 do 45 min, po czym następuje przerwa.
12. Jak długo trwają przerwy miedzy blokami?

Standardowa przerwa trwa od 10-15min, ale są od tego odstępstwa. Np. gdy fotograf robi zdjęcia rodzinne, a na weselu jest około 200 osób, wiadomo, że w 10 minut nie jest w stanie zrobić pamiątki wszystkim - wtedy jest przerwa odpowiednio dostosowana do sytuacji. Czasem bywają wesela na ponad 200 osób, wtedy podobnie - trudno wydać posiłek takiej ilości gościom w 10 minut - należy poczekać, aż goście ponownie będą gotowi do zabawy po posiłku. Ważne jest to, że bierzemy odpowiedzialność za wesele i mamy świadomość, że ciągle pracujemy na swoją opinię - dlatego przerwy robimy najkrótsze jak to tylko możliwe.

13. Czy zespół prowadzi zabawy weselne, jeśli tak to jakie?
Na stronie internetowej mamy wyszczególnione zabawy, które na życzenie możemy zorganizować na weselu. Mamy swój tzw. standard, który pojawia się na każdym weselu - ale oczywiście można go zmienić wg. życzenia Młodej Pary.
14. Czy możemy znaleźć opinie/rekomendacje od byłych Młodych Par i gdzie?

Kilkanaście opinii posiadamy na stronie www, ale najlepszym źródłem jest nasz profil na facebook'u oraz komentarze ludzi z całego świata o poziomie muzyki na kanale youtube.

15. Jak daleko od Sanoka zespół obsługuje wesela?
Najczęściej nie jeździmy dalej niż 150km od Sanoka, choć graliśmy już w Krakowie, Katowicach, Kielcach czy Lublinie. Dalsze wyjazdy bierzemy jedynie pod uwagę w miesiącach styczeń, luty, marzec, listopad i grudzień. W innych miesiącach nie podejmujemy się "zwiedzania kraju" :)
16. Jakie są koszty transportu jeżeli wesele jest w dalszej odległości?

Do 150 km dojazd jest w cenie imprezy. Jeśli odległość jest większa, cena jest ustalana indywidualnie.

17. Czy w czasie przerw jest włączana jakaś muzyka?

Tak - by klimat wesela trwał od początku do końca, w przerwach serwujemy gościom nastrojową muzykę, tak by nie przeszkadzała w rodzinnych rozmowach.

18. Czy zespół gra na poprawinach?

Oczywiście! Cena za poprawiny jest liczona od godziny (nie wiadomo, kiedy się skończą). Ile godzin trwają poprawiny, tyle się płaci. Poprawiny najczęściej rozpoczynają się o godzinie 16:00, wtedy już na początku witamy gości i przygrywamy kilka melodii, zanim zostanie podany obiad.

19. Z jakim wyprzedzeniem musimy zamówić zespół?

Nie ma na to reguły. Miesiące wakacyjne zajmują się dużo wcześniej, ale zawsze warto zadzwonić - może akurat zwolni się jakiś termin.

20. Czy zespół gra wesela w inne dni niż sobota?
Tak, ale nie podejmujemy się wesel w przeddzień innego wesele - tzn. nie gramy wesela po weselu (czyli nie przyjmujemy zamówienia na piątek czy niedzielę, jeśli w grafiku zajęta już jest sobota). Podchodzimy profesjonalnie do usługi - wesele z nami ma być zawsze na 100%.
21. Jak zarezerwować zespół na swoje wesele?
Jeśli już przyszła Młoda Para ma pewność, że wybierają właśnie HiT Sanok ma dwie możliwości: podpisanie umowy na spotkaniu lub przez internet. Ważne jest to, że prowadzimy działalność gospodarczą, więc bez obaw można wpłacić zadatek na firmowe konto (jeśli np. klienci przebywają właśnie za granicą). Umowa zawiera wszystkie szczegóły wesela, gwarantuje niezmienność ceny, dzięki temu w dniu wesela nie ma żadnych niespodzianek.
22. Czy można zobaczyć gdzieś zespół na żywo?

Jesteśmy specjalistami od wesel, stąd najczęściej gramy właśnie na weselach, ale jeśli w grafiku pojawi się impreza otwarta, informujemy o tym na facebooku. Warto wspomnieć, że jedna para przyjechała do nas na wesele ponad sto kilometrów by nas posłuchać, po czym stwierdzili, że jest tak samo jak w internecie :)